بلاگ, جالنزی

روش استفاده از پک اپلیکاتور لنز

پک اپلیکاتور لنز چیست؟

یکی از ابتدایی ترین و البته مهمترین وسایل جانبی لنز چشمی محفظه نگه دارنده آن(پک اپلیکاتور لنز) میباشد .پک اپلیکاتور لنز یک وسیله بهداشتی است که از آن بمنظور قرار دادن و برداشتن لنزهای تماسی چشم استفاده می شود.

این وسیله از یک محفظه پلاستیکی کوچک تشکیل شده است که در آن یک جفت انبر کوچک قرار دارد. اپلیکاتور لنز به شما کمک می کند تا بدون اینکه دستان خود را با لنز تماس دهید، آنها را به راحتی در داخل چشم قرار دهید و یا بردارید.

جالنزی ها انواع مختلفی دارد و تنوع آن بیشتر جنبه زیبایی و کارایی دارد. در این مقاله قصد داریم برای حفظ سلامتی چشمها صحیح ترین روش استفاده از پک اپلیکاتور لنز را به شما کاربران گرامی آموزش دهیم؛ همراه ما باشید

 

روش استفاده از جالنزی

در ابتدا لازم است تاکید به توجه شما کاربران گرامی شود که اولین مورد در استفاده از پک اپلیکاتور چشم بمنظور سلامتی استفاده از جالنزی با کیفیت است، مواد سازنده جالنزی باید از مواد خوب و مرغوب باشد؛ به عنوان مثال این مواد با محلول شیمیایی مایع لنز ممکن است  واکنش مضر ایجاد کند و لنز ما را زودتر از مهلت مقرر از بین ببرد .

 

 به منظور پیشگیری از عفونت های چشمی ناشی از لنز آلوده، توجه داشته باشید پس از خارج کردن لنزها از چشمهایتان حتما محلولی که داخل جالنزی باقی مانده است را دور ریخته و محلول جدید را جهت شارژ اضافه نمایید، هرگز لنز را داخل محلولی که قبلاً لنز داخلش بوده قرار ندهید!!

مزایای استفاده از پک اپلیکاتور لنز برند ناباNABA

استفاده از پک اپلیکاتور لنز مزایای زیر را دارد:

 • سلامت بیشتر: پک اپلیکاتور لنز به شما کمک می کند تا از تماس دستان خود با لنزهای تماسی جلوگیری کنید. این امر می تواند به جلوگیری از انتقال میکروب ها و باکتری ها به لنزهای شما کمک کند.
 • راحتی بیشتر: پک اپلیکاتور لنز استفاده از لنزهای تماسی را آسان تر می کند. با استفاده از پک اپلیکاتور،دیگر نیازی نیست که انگشتان خود را به لنزهای تماسی نزدیک کنید.
 • کاهش خطر آسیب: پک اپلیکاتور لنز می تواند خطر آسیب دیدن لنزهای تماسی را کاهش دهد. با استفاده از پک اپلیکاتوربرند نابا، درصد اینکه لنزهای تماسی را با دستان خود خراش دهید یا پاره کنید، پایین تر است.

نحوه استفاده از پک اپلیکاتور لنز

برای استفاده از پک اپلیکاتور لنز، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • دست های خود را با آب و صابون بشویید.
 •  محفظه پک اپلیکاتور را با محلول لنز پر کنید.
 •  انگشت خود را روی دکمه فشاری پک اپلیکاتور قرار دهید تا انبر کوچک باز شود.
 • لنز را با انبر کوچک بگیرید.
 •  لنز را در چشم خود قرار دهید.

نکته اول: برای برداشتن لنز، مراحل بالا را به ترتیب برعکس انجام دهید.

البته مهم ترین نکته در مورد پک جالنزی استفاده بدون دخالت مستقیم دست است بدین معنی که بتوانید لنز خود را داخل چشم قرار یا بردارید و از انتقال آلودگی به داخل چشم جلوگیری کنید، مشتریانی که مراجعه میکنند اغلب گلایه از سوزش چشم به علت استفاده از لنز دارند،

باید گفت معمولاً علت سوزش چشم آلودگی در چشم است که از طریق دست وارد میشود، جالنزی های حرفه ای برند NABA که در فروشگاه کیشوا عرضه میشود به علت اینکه پک کاملی دارد و ابزار اپلیکاتور دارد، این مشکل را تقریبا به صفر میرساند.

این محصول یکی از بهترین و شیک ترین جالنزی های تولید شده در بازار است که استاندارهای روز اروپا و آمریکا را دارد.

 

نکات ایمنی در  استفاده از جالنزی های برند NABA

هنگام استفاده از پک اپلیکاتور لنز، به 3 نکته ایمنی زیر توجه کنید:

 • قبل از استفاده از پک اپلیکاتور، آن را با آب و صابون بشویید.
 • هرگز از پک اپلیکاتور برای قرار دادن و برداشتن لنزهای تماسی دیگران استفاده نکنید.
 • اگر پک اپلیکاتور آسیب دیده است، از آن استفاده نکنید.

**پک اپلیکاتور حرفه ای ناباnaba یک وسیله بهداشتی ضروری است که می تواند به شما کمک کند تا از لنزهای تماسی خود به بهترین شکل ممکن مراقبت کنید.**

جا لنزی را چگونه تمیز کنیم؟

مراحل تمیز کردن جالنزی، به ترتیب زیر است:

 1. جالنزی را از زباله ها خالی کنید.
 2. با استفاده از یک دستمال مرطوب، داخل و خارج جالنزی را تمیز کنید.
 3. با استفاده از یک اسپری ضد عفونی کننده، داخل و خارج جالنزی را ضد عفونی کنید.
 4. جالنزی را با یک دستمال خشک پاک کنید.

 

نکته مهم دیگری که لازم است به آن توجه شود:  اگر از لنز خود با فاصله زمانی طولانی استفاده میکنید، حتما هر 10 الی 15 روز یکبار سری به جالنزی خود بزنید و اگر نیاز به شارژ مایع داشت برای جلوگیری از خشک شدن کامل محلول، حتما آن را شارژ نمایید.
روش استفاده از پک اپلیکاتور لنز

روش استفاده از پک اپلیکاتور لنز-جا لنزی نابا

 

نتیجه گیری 

همیشه از محلول لنز تازه برای نگهداری از لنزها استفاده کنید. محلول لنز را هر ۳ ماه یک بار تعویض کنید.

لنزها را بیش از مدت زمان توصیه شده در محفظه قرار ندهید.* هرگز لنزها را با آب شیر نشویید.

با رعایت نکات ذکر شده می توانید از لنزهای خود به بهترین شکل ممکن مراقبت کنید.

 

** شرکت کیشوا نمایندگی محصولات کودک و بورس لوازم بهداشتی و کودک دارای تنوع محصولات بالایی است، ویکی از محصولات پرطرفدار و با کیفیتی که به مشتریان خود عرضه میدارد جا لنزی های حرفه ای برند نابا میباشد، جهت مشاهده تنوع و قیمت جالنزی میتوانید از طریق لینک مربوطه اقدام نمایید. مارا در پیج اینستاگرام دنبال نمایید**

Views: 164

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *