بهترین برس برای مو های فرفری

بهترین برس برای مو های فرفری

حتما در اطرافیان شما هستند کسانی که موی فر دارند یا شاید خودتان جز مو فرفری‌های زیبا باشید، شما جز جذابترین آدم ها هستید و همیشه دیگران از دیدن موهای فر شما لذت می‌برند. اما شاید کمتر در جریان باشند که مراقبت از موی فر سخت‌تر از موهای معمولی است.
برس مخصوص موی فر:
کسانی که موهای فر دارند بیشتر از بقیه با دردسرهای برس کشیدن مو روبرو هستند و حتی این باور میان مردم به وجود آمده است که برس کشیدن موهای فر کار نادرستی است. شاید برس کشیدن موهای فر با برس‌های مویی و پلاستیکی معمولی کار درستی نباشد اما اگر برس مخصوص موی فر را انتخاب کنید قطعا می‌توانید به سادگی موهای فر خود را برس کشیده و حالت دهید.
اگر می‌خواهید هم موها را برس بکشید و هم حالت طبیعی موهای فر خود را حفظ کنید باید از برس‌های مخصوص موی فر استفاده کنید که دندانه‌های درشت چوبی و با فاصله دارند. استفاده از برس با دندانه چوبی بامبو بهترین ابزار برای حالت دادن به موهای فر خشک است چون باعث ایجاد الکتریسیته ساکن در موها نمی‌شود و مهم‌تر از آن، فرهای شما را از هم باز و جدا نمی‌کند. انواع برس مخصوص موی فر و نحوه استفاده و کاربرد آن را مورد بررسی قرار دهیم تا شما فرفری‌های عزیز راحتر برس مخصوص خود را انتخاب کنید.